СЕ ПРЕПОРАЧУВА КОРИСНИЦИТЕ НА X-SIM АДАПТЕРИТЕ ДА НЕ ГИ ВАДАТ СИМ КАРТИЧКИТЕ И ДА НЕ ГО АПДЕЈТИРААТ СОФТВЕРОТ, ВО СПРОТИВНО НЕМА ПОВЕЌЕ ДА ФУНКЦИОНИРААТ ИСТИТЕ X-SIM АДАПТЕРИ
СЕ РАБОТИ НА НОВ АПДЕЈТ НА X-SIM

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Kamera KIR-R673G80 Color 1/3" SONY, 700TVL Lens: 8-20mm
продажба
рејтинг

Детали
3.900 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Kamera VS-DWJ30CM138 1/3 SONY CMOS 1000TVL 2.8-12mm lens
продажба
рејтинг

Детали

Види повеќе