Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Video Doorbell EKEN V7 black

Цена
3.900 ден. /парче
Опис
 • Brand Name: eken
 • Itercom: Yes
 • Connection Type: Wireless
 • Alarm: Yes
 • Power: Dry battery
 • Feature: Photograph
 • Feature: Video
 • Display: None
 • Item Type: Video Doorbell
 • PixelsLens: 166 wide-angle
 • Wake up: Push Button/PIR/Mobile Phone APP
 • Chime: Optional
 • Night vision: YES
 • battery type/capacity: 2pcs 18650 Li Battery / 2600mAH (optional)
 • Resolution: 1080P
 • AC Power: not support
 • SD Card: not support
 • CPU: GM8135S, Built-in ARM926 @Max. 440MHz High Speed Video Coprocessor
 • download video: support
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Alcatel 1S 2020/ 5028D/ A1 Alpha 20 Pudding black
300 ден.
Dvoslojna lepenka za LCD Samsung A5 2017/A520F
50 ден.
Zadno kapace Samsung A5 2017/A520 gold
500 ден.
Data Kabel Micro REMAX Gefon RC-110m black
400 ден.
Ekran Huawei P10 lite komplet black
1.800 ден.
Video Doorbell EKEN V7 black
3.900 ден.
Ekran Samsung A520F/A5 2017 komplet Gold full org
4.500 ден.