Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Video distributer 1-2

Цена
800 ден. /парче
Опис

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Power Input:3W/AC220V±10﹪ 50Hz±10﹪
• Video input: 1Vp-p 75Ω
• Video output:1Vp-p 75Ω
• Video signal to Noise Ratio:> 60dB
• Frequency Response: 10Hz~7.5MHz 0.5dB
• Bandwidth:12MHz(-3dB)
• Interface: BNC
•Temperature:-10℃~55℃
• Humidity:≦90%RH
• Size: 190(L)x150(W)x50(H)mm

 

• Muti-channel video distributor is completely independent of the input video signal distribution to multiple video output signal.
•The distribution of the output of each video signal bandwidth, peak-peak voltage and output impedance of the group’s video input signal format is consistent.
• Isolated by an independent video distributor compensation circuit consisting of transistors on more than 75ohm load to the output signal. It is compatible with the color black and white and and flat   frequency response characteristics.

 

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Adapter za napojuvanje 12V 5A (5.5mm*2.5mm)
500 ден.
DVR DV-1016EB (16CH D1 + HDMI)
9.200 ден.
Baterija AAA 1100mah Rechargeable (2kom)
200 ден.
Kamera ADC-U91-PDS-i24,1/3" DIS pro sensor,600TVL,3.6mm
1.900 ден.
Futrola Bumper iPhone 5C Black
300 ден.
Kamera DV-218, 1/4 SHARP, 420TVL, 3.6mm IR
700 ден.
Baterija AA 2700mah Rechargeable (2kom)
250 ден.
DVR DV-2004 4 kanalen 4ch CIF, 100 FPS, 4 audio
2.900 ден.
Video distributer 1-2
800 ден.