СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ventilator za Laptop FK 898

Цена
200 ден. /парче
Опис
Портабл вентилатор на склопување FK 909.

Модерен и уникатен дизајн, компактен, пренослив

Два екстра тивки вентилатори од 6 цм кои обезбедуваат максимално ладење и перформанси на вашиот лаптоп при работа

Цврсто алуминиумско куќиште

Компатибилен со сите типови на лаптопи

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran iPhone 3G
1.200 ден.
Futrola na preklop za Nokia N95
200 ден.
Baterija Ericsson K310/K510i -BST-36 J300/W350/T250/T280
250 ден.
Baterija Sony Xperia J BA900 HQ ST26i/Xperia M/XPERIA L/E1 BA900 HQ
500 ден.
Ekran Nokia 2630 TW /2660/2760/1650/1680c/2600c/3760/3555
500 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 2GB Class 4
250 ден.
Baterija Samsung E250 /F250/S3100/ E1150/X200/E500/E900/D520/C130/X680/X150/X510
300 ден.
Baterija Alcatel OT991/992/OT6010D
350 ден.
E-feel PRO CC 650mAh Black
1.900 ден.