СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ventilator za Laptop FK 878 yellow

Цена
300 ден. /парче
Опис
Вентилатор за лаптоп FK 878 со модерен дизајн, одличен комфор при работа

ABS пластика

Диоди во сина боја за осветлување на вентилаторот

Одличен агол на поставување на лаптопот за поголема прегледност и работење

Компатибилен со сите типови на лаптопи

  • Димензии на куќиштето: 365x290x54 мм
  • Маса на уредот: 730 гр
  • Димензии на вентилаторот: 120x120x20 мм
  • Брзина на вентилаторот: 750-1500rpm
  • Проток на воздух: 23x44xCFM
  • Ниво на бучава: 11dba/min
  • Напон: 5V DC
  • Моќ: 2W
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Lepak B7000 110ml
150 ден.
Zvucnici za kompjuter T2 black
350 ден.
Tastatura za laptop Acer Aspire One D255 black /521, 522, 533, D255E, D257, D260, D270, NAV70, PAV01, PAV70, ZH9
1.500 ден.
Polnac 220V Teracell USB 1A
250 ден.
Ventilator za Laptop N130 purple
450 ден.
Baterija iPhone 6 4.7" HQ
1.000 ден.
Ventilator za Laptop HH639 white
400 ден.
Konektor BNC-Screw
30 ден.
Ekran iPhone 4 komplet black
1.100 ден.