СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ventilator za Laptop FK 878 black

Цена
650 ден. /парче
Опис
Вентилатор за лаптоп FK 878 со модерен дизајн, одличен комфор при работа

ABS пластика

Диоди во сина боја за осветлување на вентилаторот

Вградено копче за контрола на вртежите на вентилаторот

Одличен агол на поставување на лаптопот за поголема прегледност и работење

Компатибилен со сите типови на лаптопи

  • Димензии на куќиштето: 365x290x54 мм
  • Маса на уредот: 730 гр
  • Димензии на вентилаторот: 120x120x20 мм
  • Брзина на вентилаторот: 750-1500rpm
  • Проток на воздух: 23x44xCFM
  • Ниво на бучава: 11dba/min
  • Напон: 5V DC
  • Моќ: 2W
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
650 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Apple iPhone 220V+12V
350 ден.
Polnac 220V Ericsson K750-3G
200 ден.
...Data Kabel DCU-60 Ericsson K750
150 ден.
Touchscreen Samsung S3650 corby Black
750 ден.
Penkalce iPhone
300 ден.
Baterija Samsung X820/U600/U100/D830/E840
250 ден.
Baterija Nokia BLC-2 HQ 3310/3315/3350/3510/3530/5510/6650/6800
250 ден.
Fletkabel Samsung S200 komplet
400 ден.
Baterija Alcatel 157/158
250 ден.