Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ventilator za Laptop 808 HUB (XCM-808)

Цена
400 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Univerzalen na USB 0.5A
300 ден.
Baterija Alcatel 157/158
250 ден.
Ventilator za Laptop FK 878 black
650 ден.
FM transmiter za vo kola Teracell so IC TK200
400 ден.
Kabel USB/Mini USB 1m
180 ден.
Futrola Fancy bag Sony Ericsson X10 mini
150 ден.
Baterija Nokia E52-BP-4L /E55/E90/E61i/E71/E72/N97-BP-4L
400 ден.
Kabel VGA 3m
250 ден.
Termootporna lenta 15mm
350 ден.