Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Ventilator za kompjuter XFAN 80

Цена
120 ден. /парче
Опис
Overall Dimension   Fan Dimension   Net Weight   Bearing Type
80X80X25mm
 
80X80X25mm
 
82g
  Hydro Bearing
Rated Voltage   Operating Voltage   Started Voltage   Rated Current
12VDC   10.8~13.2VDC   7VDC  
0.08±10%A
Power Input   Fan Speed   Max. Air Flow   Noise
0.96W
 
1800±10%RPM
 
21.8CFM
 
20.3dB(A)
 
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
120 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ventilator za Laptop N19 black
400 ден.
Data Kabel iPhone 1A white
300 ден.
Podloga za gluvce Terabyte red
100 ден.
Laptop USB konektor USB-001.
300 ден.
Laptop USB konektor USB-003
250 ден.
Laptop USB konektor USB-005.
300 ден.
Kabel za napojuvanje PC 5A
100 ден.
Kabel HDMI 5m
400 ден.
,,,Adapter HDMI M/F 90 degree right angle
100 ден.