Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

USB Flash Stick 2GB Terabyte

Цена
300 ден. /парче
Опис
USB флеш стик, компатибилен со сите оперативни системи
Нова генерација на USB стикови Terabyte

- мини димензија
- целосно метално куќиште
- хром изглед
- кука за привезок
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Samsung E770.
250 ден.
Baterija Ericsson K850-BST-38 S312/C510/C902/C905/K770/S500/T650/W890/x10mini pro
350 ден.
Ekran Ericsson K550/W610
450 ден.
Dekang USA Mix (Marl) 16mg
219 ден.
Baterija Nokia 6600 -BL-5C 3110/C2-01/1100/1110/6680/2310/2610/6230/6260/X2-01/C2/C2-01
350 ден.
Polnac 220V iPhone 5/5S 3 vo 1 Extreme
400 ден.
Baterija Ericsson X1/X2/X10-BST-41
350 ден.
...Baterija Ericsson K750i-BST-37 W550/W800/W810/W700/J220/K600/Z300
360 ден.
,,,Ekran Samsung D500
700 ден.