ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ НА 24.05 (ПЕТОК) 

НАРАЧКИТЕ ОД 23.054 (ЧЕТВРТОК) ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 25.05 (САБОТА)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Touchscreen Xiaomi Redmi Note 4 black

Цена
1.100 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran iPhone 7 komplet CRN so touch
1.400 ден.
Ekran Xiaomi RedMi Note 4 komplet so touchscreen black
1.700 ден.
Ekran iPhone 4S komplet black
1.000 ден.
Tempered glass za Huawei Y5 2018/ Honor 7S
150 ден.
Ekran HTC Desire 626 komplet
1.700 ден.
Baterija iPhone 5 HQ
800 ден.
Zica za cistenje kalaj (Pletenka)
150 ден.
Zadno kapace Samsung G935 - S7 edge silver ORI
500 ден.
Touchscreen Xiaomi Redmi Note 4 black
1.100 ден.