ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ НА 24.05 (ПЕТОК) 

НАРАЧКИТЕ ОД 23.054 (ЧЕТВРТОК) ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 25.05 (САБОТА)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Touchscreen Samsung G550T Black

Цена
900 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Samsung G550T
1.200 ден.
Touchscreen Huawei G620S black
850 ден.
Ekran iPhone 7 komplet BEL so touch
1.400 ден.
Ekran iPhone 6 komplet white
1.300 ден.
Touchscreen Samsung G550T Black
900 ден.
Pancir Nano Folija Huawei Mate 10 Pro
300 ден.
Ekran Nokia 5 komplet black
1.500 ден.
Drzac za Sim Samsung S8/S8 plus black
300 ден.