Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tester DC PRO USB/ Type C V/A/W

Цена
1.800 ден. /парче
Опис
Универзален тестер на USB и Type C за полначи и кабли
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Mikrofon Uni so zicki(k)
300 ден.
Futrola Tablet Mercury Canvas 10" grey
400 ден.
Ekran iPhone X komplet CRN INCELL
4.500 ден.
Ekran Samsung J730F/J7 2017 komplet Light Blue OLED
3.200 ден.
Konektor za polnenje iPhone 6S plus BEL so flet
600 ден.
Mikrofon Samsung J3 2017/J330F
800 ден.
Tempered glass za iPhone X/ iPhone XS/ iPhone 11 Pro
100 ден.
Ekran HTC Desire 626 komplet.
1.500 ден.
Zadno kapace Samsung A3 2017/A320 black
400 ден.