ПОРАДИ ПРЕСТОЈНИОТ ПРАЗНИК (ВТОРНИК 23.10) Е НЕРАБОТЕН ДЕН
ПРАТКИТЕ ПО НОВА ПОШТА ОД 22.10 ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 24.10

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Termalna pasta ST-7783 10gr.

Цена
350 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
350 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel VGA 1.8m
150 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
Kabel za napojuvanje 2 pin 5A
90 ден.
Adapter USB to PS2 (new mouse to old mouse)
80 ден.
Fletkabel Samsung E2550/E2250
500 ден.
Polnac za laptop za DELL 19.5V 3.34A 65W (7.4mm*5mm)
1.100 ден.
Baterija iPhone 6 4.7" HQ
1.100 ден.
Ekran Samsung i9300 Galaxy S3 komplet BLUE full org
4.500 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 20m
250 ден.