ПОРАДИ ПРЕСТОЈНИОТ ПРАЗНИК (ВТОРНИК 23.10) Е НЕРАБОТЕН ДЕН
ПРАТКИТЕ ПО НОВА ПОШТА ОД 22.10 ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 24.10

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Termalna pasta HY510 20g

Цена
200 ден. /парче
Опис
Specification
Items HY510 Unit
Color Grey No
Thermal Conductivity >1.93 W/m-K
Thermal Impedance <0.225 0C-in²/W
Specific Gravity >2 g/cm³
Viscosity 1000 No
Thixotropic Index 380±10 1/10mm
Moment Bore Temperature -50~300 0C
Operation Temperature -30~280 0C
 
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

USB Flash Stick 4GB Terabyte
350 ден.
Tempered glass za Samsung S6 Edge /G925 black
300 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 1m
50 ден.
Touchscreen LG L7 II/P710 black
900 ден.
Charger IC U2 iPhone 6 4.7"/6 plus 5.5" (1610A2)
1.500 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 15m
200 ден.
Kabel VGA 10m
550 ден.
FM transmiter za vo kola TK201
400 ден.
Podloga za gluvce Terabyte blue
100 ден.