Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za Samsung T110 7"

Цена
200 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel Micro USB Flat Green 2m
300 ден.
Tempered glass za iPhone 4/4S
100 ден.
Ekran iPhone 5 komplet black
900 ден.
Data Kabel Micro USB Flat Green 3m
400 ден.
Zadno kapace Apple iPhone 4 WHITE
300 ден.
Baterija Samsung N910/ Note 4 HQ
700 ден.
...Touchscreen LG G2/D800 black
1.100 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
400 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 4GB Class 10
250 ден.