Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za Samsung N8000 Galaxy Note 10.1

Цена
200 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran iPhone 6 komplet black
1.100 ден.
Tempered glass za Samsung N7100 Note II
100 ден.
Futrola S Line Samsung S5 /G900 green
250 ден.
Tempered glass za HTC One2 M8
100 ден.
Tempered glass za Samsung S5 /G900
100 ден.
Futrola Pudding HTC Desire 816 white
200 ден.
Futrola Tablet Samsung T230 BOOK black 7"
300 ден.
Futrola Pudding HTC One2/ M8 pink
200 ден.
Buksa UK to EU white
100 ден.