Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za Samsung N5100 Galaxy Note 8"

Цена
100 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

USB Flash Stick 8GB Terabyte
400 ден.
Ventilator za Laptop 808 HUB (XCM-808)
400 ден.
Kabel za polnenje (usb) 3 in 1 white
200 ден.
Ekran iPhone 5C komplet black
900 ден.
Polnac 220V Nokia 6101-3G
200 ден.
Strafciger krstac AT338 2.0mm
150 ден.
Futrola Neon iPhone 5/5S pink
300 ден.
Futrola na preklop Chic Nokia Lumia 520 pink
300 ден.
Buksa UK to EU white
100 ден.