ПОРАДИ ПРЕТСТОЈНИОТ ПРАЗНИК МЕГАМОБИЛ НЕМА ДА РАБОТИ НА 24.05 (ПЕТОК) 

НАРАЧКИТЕ ОД 23.054 (ЧЕТВРТОК) ЌЕ ПРИСТИГНАТ НА 25.05 (САБОТА)

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za Samsung J6 Plus/ J4 Plus/J415/J615F 5D black

Цена
400 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran LG L70/D320
1.200 ден.
Futrola Teracell Skin iPhone 6 4.7" black
200 ден.
Dvoslojna lepenka 2mm RED
200 ден.
Touchscreen LG L70/D320 white
850 ден.
Zadno kapace Samsung i8190 blue
100 ден.
Baterija iPhone 6 4.7" HQ
1.000 ден.
Ekran Samsung i9300 Galaxy S3 komplet BLACK full org
4.000 ден.
Polnac 220V Nokia 8600 (micro USB)-3G
200 ден.
Ekran iPhone 5C komplet black
1.100 ден.