Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za Samsung J3 2017/J330F

Цена
100 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija iPhone 6 plus HQ
1.320 ден.
Polnac 220V Nokia N95-3G
200 ден.
Baterija Nokia BL-5B HQ 3220/N80/N83/5140/6020/6120c
360 ден.
Kabel VGA Male to 2 x VGA Female
180 ден.
Zica za cistenje kalaj (Pletenka)
150 ден.
Kabel Stereo aux M/M 5m
120 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.
Mikrofon Nokia N73/6131/6233/6300/N82
360 ден.
Kabel VGA 1.8m
150 ден.