Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za Samsung A70/ A705F

Цена
100 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac 220V Teracell USB 1A
200 ден.
Termootporna lenta 15mm
350 ден.
Tempered glass za Samsung i9500 S4
100 ден.
Data Kabel Micro 2A FAST black
200 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 3m
100 ден.
Baterija iPhone 3Gs HQ
500 ден.
Mikrofon Nokia 3600s/3720c/6600s/6303/Asha 300
600 ден.
Kabel Stereo aux M/M 1.5m
100 ден.
Klesta za Micro + Nano SIM
500 ден.