Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za iPhone X/ iPhone XS/ iPhone 11 Pro

Цена
100 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel SATA 50cm
60 ден.
Kabel HDMI 10m
600 ден.
Kabel Stereo aux M/M 1.5m
100 ден.
Dvoslojna lepenka 3mm
300 ден.
Kabel DVI m/m 3m
280 ден.
Ekran iPhone 4 komplet black
800 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 4GB Class 10
300 ден.
Polnac za laptop univerzalen Terabyte 19V 6.3A 120W-LTI004 (5.5mm X 2.5mm)
1.200 ден.
Mikrofon Samsung S3650
660 ден.