СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za iPad Mini/Mini 2

Цена
200 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Touchscreen Samsung S5230 star BLACK
600 ден.
Touchscreen HTC Wildfire S
850 ден.
Polnac 12V/24V Nokia 8600-3G
200 ден.
Futrola 3G za na pojas N95/D880/G800
200 ден.
Polnac 12V/24V Univerzalen 2A 2USB 3G
300 ден.
Polnac za baterija univerzalen so Displej
350 ден.
Kabel SATA 50cm
60 ден.
Zica za cistenje kalaj (Pletenka)
150 ден.
Memoriska Karta MICRO SD 4GB Class 6
300 ден.