Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za iPad 2/iPad 3/iPad 4

Цена
200 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Tablet iPad 2 model3 white
500 ден.
Duvalka BK-852
3.900 ден.
Ekran iPhone 4S komplet black
800 ден.
Canta za laptop Tera 10-15 12"
120 ден.
- Buksa
50 ден.
Zadno kapace Apple iPhone 4 BLACK
360 ден.
Drzac za velosiped uni
250 ден.
Futrola Smart pocket Samsung S5230 White
200 ден.
Pinceta BK V9 prava
250 ден.