Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za Huawei Y6S/ Y6 2019/ Honor 8A 5D black

Цена
400 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran iPhone 6 komplet black
1.100 ден.
Kabel 3.5mm Male to Female 1.5m
50 ден.
Podloga za gluvce Terabyte blue
100 ден.
Baterija Samsung i9300 Galaxy S3 HQ
480 ден.
Set za cistenje LCD 4 in 1 (SM050)
200 ден.
Zica za cistenje kalaj (Pletenka)
150 ден.
Tempered glass za iPhone 5/5S
100 ден.
Pinceta VETUS ST-15 kriva
250 ден.
Touchscreen HTC Desire 310
960 ден.