ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА И ПОПИС НА РОБА, РАСПОЛАГАМЕ СО ОГРАНИЧЕН АСОРТИМАН НА АРТИКЛИ НА ВЕБ САЈТОТ

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tempered glass za Alcatel Pixi 4 5" /5010X

Цена
250 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Konektor za polnenje Motorola V3
400 ден.
Polnac 12V/24V Univerzalen 1A USB
250 ден.
Ventilator za Laptop FK 898
200 ден.
Polnac 220V Nokia 8600 (micro USB)-3G
250 ден.
Ventilator za Laptop FK 139/HT139
450 ден.
Zica servisna za vodovi
120 ден.
Zvucnik Nokia 5310 /E51/E 65/6500sl/5610/N96/2680s/2700/6210/E90/C5
300 ден.
Polnac konvertor od 220V na 12V
200 ден.
Pinceta BK V9 kriva
300 ден.