Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura za kompjuter Banda W300 Wireless Combo

Цена
800 ден. /парче
Опис
 • Model: Wireless Keyboard Mouse Combo
 • Battery: 1xAA Keyboard, 2xAAA Mouse (Not Included)
 • Keycaps: Membrane Floating
 • Frequency Mode: 2.4Ghz
 • Waterproof: Splash
 • Anti-Dust: Yes

  Keyboard Specifications :
 • - Silent Keycaps (Membranes)
 • - Floating Keycaps
 • - Battery LED indicators
 • - USB 2.0
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Polnac za baterii 4xAA + 4xAAA
300 ден.
Ventilator za Laptop FK 8503 (HT-139-2)
450 ден.
Tastatura za kompjuter Banda W300 Wireless Combo
800 ден.
Ventilator za Laptop 808 HUB (XCM-808)
400 ден.
Drzac za vo kola za na retrovizor
500 ден.
Gluvce Banda G2 Black USB
400 ден.
Gluvce Banda B100 USB
250 ден.
Tastatura za kompjuter AOC KM410 USB Combo
850 ден.
Joystick Fantech GP11 red
700 ден.