Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura za kompjuter Banda BW07 USB

Цена
400 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel USB/Mini USB 1m
180 ден.
Drzac za vo kola 2 vo 1
400 ден.
Pinceta VETUS ST-15 kriva
250 ден.
Kabel VGA 5m
300 ден.
Zvucnik Bluetooth BTS05 Black
600 ден.
Polnac za laptop univerzalen 12V 100W
1.200 ден.
Kabel DVI m/m 1.8m
250 ден.
Canta za laptop Tera 10-11 12" pink
250 ден.
Kabel HDMI 1.8m
300 ден.