Поради моменталната состојба на пазарот, цените може да подлежат на промени 

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura za kompjuter AOC KM150 USB Combo

Цена
500 ден. /парче
Опис
Specifications:
Model: AOC KM150
Color: Black
Keyboard Keys: 104 Keys
Keyboard Panel Material: Frosted Surface
Keyboard Mouse Interface: USB Interface
Keyboard Line Length: About 170cm/66.93"
Mouse Line Length: About 170cm/66.93"
Mouse DPI: 600 DPI
Product Size: 
450 X 145 X 25mm/17.72 X 5.71 X 0.98" (Keyboard)
120 X 70 X 38mm/4.72 X 2.876 X 1.5" (Mouse)
Product Weight: 1000g
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Rainbow Skin Samsung N910F Blue/Yellow
250 ден.
Futrola Glow effect iPhone X/ XS Type 3
400 ден.
Futrola Tablet Universal 10" white
500 ден.
Futrola Carbon glass Huawei P Smart Z/ Y9 Prime 2019 blue
400 ден.
Ekran Huawei P8 lite komplet black
1.400 ден.
Tastatura za kompjuter Banda W200 Wireless Combo
800 ден.
Podloga za gluvce Terabyte blue
100 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L900MV
150 ден.
Podloga za gluvce Terabyte red
100 ден.