Поради престојните избори, СРЕДА (15.06) е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба од 14.06 ќе пристигнат на 16.06

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura za kompjuter AOC KB100 USB

Цена
450 ден. /парче
Опис

Specifications: Model: AOC KB100
Color: Black Number of Keys: 106 keys
Keyboard Interface: USB cable interface
Keyboard Line Length: about 1.7 m/5.58 ft
Working Voltage: DC 5 V
Operating Current: <80 mA
Product Weight: 480±5 g
Product Size: 442 X 137 X 31 mm/17.4 X 5.39 X 1.22''
Keyboard Features: Ergonomic design, anti-sputtering keyboard, smooth and comfortable feel

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
450 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Gluvce Banda B200 Black USB
200 ден.
Tastatura za kompjuter AOC KM410 USB Combo
850 ден.
Gluvce AOC MS121 USB
150 ден.
Tastatura za kompjuter AOC KB701 Bluetooth
1.300 ден.
Tastatura za kompjuter AOC KB100 USB
450 ден.
Gluvce Banda B300 Black USB
250 ден.
Gluvce AOC GM100 USB
500 ден.
Zvucnici za kompjuter V350 black
300 ден.
Slusalki za kompjuter AOC HS100 so mikrofon
1.000 ден.