Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech WK893 Wireless Combo black

Цена
850 ден. /парче
Опис

Keyboard Specification:

 • Sensor Technology: Optical
 • Number of Keys: 104 keys
 • Battery Type: 1 AA
 • Wireless Distance: Max 15 meter
 • Battery Life: 6 months

Mouse Specification:

 • Sensor Technology: Optical
 • Sensor Resoution: 1600 DPI
 • Interface: USB Reveiver
 • Wireless Distance: Max 15 meter
 • Wireless System: 2.4GHz
 • Batter Type: 1 AAA
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
850 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki Fantech Gaming HG17s black
800 ден.
Tastatura Fantech KM100 Combo black
500 ден.
Polnac za laptop za FUJITSU/Siemens/Samsung 19V 4.22A 90W-FUI003 (5.5mm*2.5mm)
800 ден.
Futrola Huawei Honor 10 lite/ P Smart 2019 Pudding black
300 ден.
Touchscreen Samsung P3110 black Galaxy Tab2 7".
1.200 ден.
Polnac za laptop za HP 19V 3.16A 65W (5.5mm*2.5mm)
900 ден.
Drzac za slusalki Fantech AC3001 black
450 ден.
Futrola Wiko Lenny 4 Plus Mercury black
300 ден.
Futrola Wiko View 2 Pudding black
300 ден.