Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech WK893 Wireless Combo black

Цена
850 ден. /парче
Опис

Keyboard Specification:

 • Sensor Technology: Optical
 • Number of Keys: 104 keys
 • Battery Type: 1 AA
 • Wireless Distance: Max 15 meter
 • Battery Life: 6 months

Mouse Specification:

 • Sensor Technology: Optical
 • Sensor Resoution: 1600 DPI
 • Interface: USB Reveiver
 • Wireless Distance: Max 15 meter
 • Wireless System: 2.4GHz
 • Batter Type: 1 AAA
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
850 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

MP3 Player Terabyte RS17 black
400 ден.
Tripod DK3888
700 ден.
Ekran Xiaomi RedMi 5 Plus / Note 5 komplet black
2.000 ден.
Termootporna lenta 15mm
350 ден.
Data Kabel Samsung S9/ S10 Type C ORI black
500 ден.
Tempered glass za Huawei P20
100 ден.
Dust free cotton stick 100kom
300 ден.
Futrola Samsung J3 2017/J330FLace type5
250 ден.
Tempered glass za A1 Alpha
100 ден.