Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech Office K210 black

Цена
400 ден. /парче
Опис
Key Wired USB 2.0 PC Office Keyboard for PC Apple Mac Laptop
-114 key wired office keyboard, line length 1.5 meters
-ergonomic design, feel comfortable and durable multimedia button convenient and quick
-waterproof keyboard, the bottom with a drainage hole
-usb2.0 interface, plug and play, step in place
-Application: Desktop, Laptop
-Axis Body: Black Switch
-Color: Black
-Interface Type: USB
-Type: Wired
-Size :445*155mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
400 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Drzac za velosiped uni
250 ден.
Futrola Huawei P40 lite Elegant Men dark blue
350 ден.
Tastatura za kompjuter Banda W200 Wireless Combo
800 ден.
Futrola Samsung S20 ultra/ G988F Silicone Original yellow
400 ден.
Polnac za laptop za FUJITSU/Siemens/Samsung 19V 4.22A 90W-FUI003 (5.5mm*2.5mm)
800 ден.
Slusalki Fantech Gaming HG20 CHIEF II
1.100 ден.
Futrola Huawei P Smart 2020 Pudding MAT black
300 ден.
Futrola Huawei P Smart 2020 Pudding transparent
300 ден.
Zvucnik Bluetooth Q6 White
900 ден.