Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech MVP862 Commander Combo black

Цена
3.300 ден. /парче
Опис
HIGH LIGHTS
1. RGB SPECTRUM – with 10 spectrum mode press FN+ ins to change mode
2. ALL KEY ANTI GHOST – For etreme anti -ghosting
3. MECHANICAL SWITCH – by Outume
4. REPACEABLE SWITCH – damage/error free
5. DUAL SHOT INJECTION- No moretearing Letter
6. METAL BODY – For extreme durability
Keyboard Specs
– RGB mechanical gaming keyboard
– Number of keys : 104 keys
– Power consumption: 4ma- 120ma
– working Voltage : DC 4.5-5.3V
– Size 441(W) x 138 (L) x 39 (H)
– switch (Blue Clicky) (60 Million Lifespan Key strokes)
Mouse Specs
– gaming Optical sensor
– on the fly adjustable 4 stage DPI
– 1000hz polling rate
– 5,000,000 Click Lifetime
– 1.8 Nylon Braided cable
– silicon rubber roller
– Low friction Feet
– size : 125mmx69mmx40mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Xiaomi Redmi Note 9 Pro/ Note 9 Pro Max/ Note 9S Pudding transparent
300 ден.
Futrola Motorola One Macro Silicone Color black
300 ден.
Data Kabel Micro HST-236 Magnetic Rings white
300 ден.
Futrola Huawei P40 Elegant Men red
350 ден.
Futrola Huawei P20 Pro puding black
250 ден.
Futrola Xiaomi Redmi Note 9 Pro/ Note 9 Pro Max/ Note 9S Teracell Leather red
400 ден.
Futrola Xiaomi Redmi Note 8T Carbon Defender dark blue
350 ден.
Futrola Huawei P40 lite E Carbon Defender brown
350 ден.
Tastatura Fantech KM100 Combo black
500 ден.