Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech KX302 Major Combo black

Цена
1.200 ден. /парче
Опис

Mouse Specification:

 • Gaming Optical Sensor
 • On-the-fly Adjustable 4 stage DPI
 • 5,000,000 Click Lifetime
 • 1000HZ polling rate
 • 1.8m Nylon Braided Cable
 • Silicon rubber roller
 • Low-friction roller
 • Size: 123mm  x 70mm x 40mm

Keyboard Specification:

 • Backlit Floating-keys Multimedia Gaming keyboard
 • Fantech’s floating switch, 45g trigger pressure
 • Number of keys: 104 keys
 • 8 million keystroke lifetime
 • 25 keys anti-ghosting
 • 1000HZ Ultrapolling rate
 • Nylon copper cable
 • Size: 433 x 130 x 40mm
 • Weight: 694g
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki Fantech Gaming HG17s black
800 ден.
Gluvce AOC MS410 Wireless
450 ден.
Gluvce Fantech Gaming X15 Phantom black
600 ден.
Ekran iPhone X komplet CRN Hard OLED
5.500 ден.
Gluvce AOC MS320 Wireless
250 ден.
Gluvce Fantech Gaming X5S Zeus black
800 ден.
Ekran Huawei Y9 2019 komplet black full org
2.100 ден.
Data Kabel Micro HST-236 Magnetic Rings white
300 ден.
Drzac za vo kola Magnetic 5423
250 ден.