Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech KX302 Major Combo black

Цена
1.200 ден. /парче
Опис

Mouse Specification:

 • Gaming Optical Sensor
 • On-the-fly Adjustable 4 stage DPI
 • 5,000,000 Click Lifetime
 • 1000HZ polling rate
 • 1.8m Nylon Braided Cable
 • Silicon rubber roller
 • Low-friction roller
 • Size: 123mm  x 70mm x 40mm

Keyboard Specification:

 • Backlit Floating-keys Multimedia Gaming keyboard
 • Fantech’s floating switch, 45g trigger pressure
 • Number of keys: 104 keys
 • 8 million keystroke lifetime
 • 25 keys anti-ghosting
 • 1000HZ Ultrapolling rate
 • Nylon copper cable
 • Size: 433 x 130 x 40mm
 • Weight: 694g
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Huawei Honor 20 lite/ P Smart Plus 2019/ Honor 20e Pudding MAT red
300 ден.
Slusalki Fantech Gaming HG11 Space Edition white
1.900 ден.
Ekran iPhone X komplet CRN Hard OLED
4.700 ден.
Slusalki Fantech Gaming HG17s black
800 ден.
Tempered glass za Samsung S20 Plus/ G985F Monsterskin 5D black
600 ден.
Konektor za polnenje Samsung G920/S6/G925/S6 edge
800 ден.
Futrola Huawei Honor 20 lite/ P Smart Plus 2019 Teracell Skin transparent
200 ден.
Futrola Samsung A41/ A415F Silicon Color red
300 ден.
Tastatura Fantech KX302 Major Combo black
1.200 ден.