Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech KM100 Combo black

Цена
500 ден. /парче
Опис

Mouse Specification:

 • High speed response buttons
 • 3 Buttons
 • 3D 1200DPI
 • USB 2.0
 • 59 x 117 x 36.5 mm

 

Keyboard Specification:

 • Full size office keyboard
 • 104 keys design
 • Multifunctional Fn key combination
 • Ergonomic keycaps
 • Feel comfortable
 • 447 x 157 x 25.5 mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Podloga za gluvce Fantech MP292 black
200 ден.
Vnatresna guma 10x2.50 za trotinet
450 ден.
Zvucnici za kompjuter T-010 black
550 ден.
Futrola Samsung A50/ A505F/ A50S/ A30S Teracell Leather black
500 ден.
Tastatura Fantech WK893 Wireless Combo black
850 ден.
Drzac za velosiped uni
250 ден.
Futrola Samsung A50/ A505F/ A50S/ A30S Teracell Leather red
500 ден.
Podloga za gluvce Fantech MP25 black
150 ден.
Slusalki Fantech Gaming HG17s black
800 ден.