Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech KM100 Combo black

Цена
500 ден. /парче
Опис

Mouse Specification:

 • High speed response buttons
 • 3 Buttons
 • 3D 1200DPI
 • USB 2.0
 • 59 x 117 x 36.5 mm

 

Keyboard Specification:

 • Full size office keyboard
 • 104 keys design
 • Multifunctional Fn key combination
 • Ergonomic keycaps
 • Feel comfortable
 • 447 x 157 x 25.5 mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
500 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tempered glass za Nokia 5
100 ден.
Baterija eksterna 2400mAh REMAX Lipmax RPL-12 red
300 ден.
Tastatura za laptop HP 250 G3 black
1.400 ден.
Futrola Nokia 8 Teracell Skin transparent
200 ден.
Baterija eksterna 2500mAh REMAX Shell RPL-18 green
350 ден.
Baterija eksterna 2500mAh REMAX Shell RPL-18 white
350 ден.
Ekran iPhone 6 PLUS komplet CRN
1.400 ден.
Polnac 220V Micro Teracell Evo LP01 1A 1USB
250 ден.
Futrola Nokia 5 Army Flip Cover black
300 ден.