Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech Gaming MK884 RGB Optilux black

Цена
3.000 ден. /парче
Опис

1. RGB Optical Switch Mechanical Keyboard

2. RGB 2-Side Glow

3. Detachable Caps And Switch

4. Easy Access Media Keys

5. Total keys: 104

6. Media Keys: 12

7. Anti-ghosting: Full keys

8. Features : Water & Dust Proof

9. Backlit Mode: RGB 19 Modes

10. Keyboard Size : 450 * 165 * 35 mm

11. Weight: 1250gr With Packaging

12. Material: Aluminium + ABS

13. Cable Length: 1.6m nylon braided cable

14. Software available

15. Windows Key Lock

16. Power Consumption : 160mA +/= 20mA

17. Working Voltage : DC 4.5 - 5V

18. Supported OS: Windows Vista, Win7/8/10, MacOS X 10.5 or later, Linux, Chrome OS

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Gaming konvertor MIX3 za mouse i tastatura za iOS i Android
2.100 ден.
Slusalki Fantech Gaming MH81 Scout black
1.800 ден.
Tastatura Fantech Gaming MK885 RGB Optimax black
3.700 ден.
Slusalki Bluetooth AirPods i9S TWS red
1.000 ден.
Gluvce Fantech Gaming G13 Rhasta II black
350 ден.
Zvucnici za kompjuter Fantech GS203 Beat white
700 ден.
Gluvce Fantech Gaming UX1 Hero black
2.200 ден.
Gluvce Fantech Gaming X17 Space Edition
1.800 ден.
Gluvce Fantech Gaming X11 Daredevil black
1.800 ден.