Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech Gaming MK882 RGB Pantheon black

Цена
2.900 ден. /парче
Опис

RGB USB Colorful Backlight
Gaming Water Resistant Keyboard

Specs
Brand Name:FANTECH
Wrist Support:Yes
Operation Style:Mechanical
Keyboard Standard:104 Keys
Axis Body Brand:/
Model Number: FANTECH MK882 Professional RGB USB Colorful Backlight Gaming
Water RePackage:Yes
Full Size keyboard:Yes
Application:Desktop
Style:Standard
Type:Wired
Language:English
FN+SL:Switch light dynamic mode
FN+4-9: Game Button Zone Lighting
The keyboard size:446 * 208 * 38 mm

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.900 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tastatura Fantech Gaming K613L Fighter II black
900 ден.
Futrola Huawei P Smart 2020 Pudding transparent
300 ден.
Futrola Xiaomi Redmi Note 9 Pro/ Note 9 Pro Max/ Note 9S Pudding MAT black
300 ден.
Gluvce Fantech Gaming X11 Daredevil black
1.800 ден.
Futrola Huawei P30 lite Silicone Original oringe
400 ден.
Data Kabel Micro HST-236 Magnetic Rings white
300 ден.
Futrola Xiaomi Mi Note 10 Elegant Men black
350 ден.
Futrola Xiaomi Redmi Note 9 Pro/ Note 9 Pro Max/ Note 9S Pudding transparent
300 ден.
Futrola Samsung Note 10 lite/ N770 Elegant Men red
350 ден.