Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech Gaming Mechanical MK852 RGB Space Edition Max Core white

Цена
2.200 ден. /парче
Опис
  • Lighting Effects
  • All Keys Anti Ghost
  • An evolved mechanical switch
  • Media Control
  • High Speed USB Gaming Grade Cable
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.200 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tastatura Fantech Gaming Mechanical MK851 RGB Max Pro black
3.100 ден.
Futrola Huawei P40 Pro Carbon Defender black
350 ден.
Futrola Samsung S10 lite/ G770F Elegant Men red
350 ден.
Futrola Huawei P40 Pro Elegant Men dark blue
350 ден.
Futrola Xiaomi Redmi Note 9 Pro/ Note 9 Pro Max/ Note 9S Teracell Leather blue
400 ден.
Futrola Huawei P40 lite Carbon Defender brown
350 ден.
Zvucnici za kompjuter Fantech GS201
500 ден.
Futrola Huawei P40 Carbon Defender dark blue
350 ден.
Futrola Huawei P Smart 2020 Pudding MAT black
300 ден.