Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech Gaming Mechanical MK852 RGB Max Core black

Цена
2.100 ден. /парче
Опис
  • Lighting Effects
  • All Keys Anti Ghost
  • An evolved mechanical switch
  • Media Control
  • High Speed USB Gaming Grade Cable
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Huawei P40 Elegant Men red
350 ден.
Tastatura Fantech Office K210 black
400 ден.
Distanceri za branik za trotinet Xiaomi M365 black so zicki
400 ден.
Slusalki Fantech Gaming HG15 black
1.500 ден.
Gluvce AOC MS410 Wireless
450 ден.
Data Kabel iPhone HST-236 Magnetic Rings white
300 ден.
Futrola Huawei P40 Pro Carbon Defender black
350 ден.
Futrola Huawei P40 Pro Carbon Defender dark blue
350 ден.
Futrola Huawei P Smart 2020 Pudding transparent
300 ден.