Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Fantech Gaming Mechanical MK851 RGB Max Pro black

Цена
3.100 ден. /парче
Опис
 • Lighting Effects
 • All Keys Anti Ghost
 • An evolved mechanical switch
 • Media Control
 • High Speed USB Gaming Grade Cable
 • 2 Multi Purpose USB Hub
 • 1.8m Nylon Braided Cooper Cable
 • Extra USB
 • Magnet Booster
 • Ergonomic design
 • Personalization
 • Size: 446 mm x 136 mm x 36 mm
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
3.100 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Tastatura Fantech Gaming Mechanical MK851 RGB Max Pro black
3.100 ден.
Tastatura Fantech Gaming Mechanical MK852 RGB Space Edition Max Core white
2.200 ден.
Tempered glass za iPhone X/ iPhone XS/ iPhone 11 Pro Monsterskin 5D black
600 ден.
Tastatura Fantech Gaming MK882 RGB Pantheon black
2.900 ден.