Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Tastatura Chuango KP-700 Wireless

Цена
2.000 ден. /парче
Опис

http://www.chuango.com/english/contentpro.asp?ModuleType=3&ChannelID=3&classid=26&id=67

 

Specifications
Power Supply 3 pcs of AAA batteries or DC 12V
Static Current ≤3uA (powered by batteries)
Transmitting Current ≤10mA
RFID Tags Supported 50pcs
Transmitting Distance ≤80m ( in open area)
Radio Frequency 315MHz or 433.92.92MHz
Housing Material ABS plastic
Operating Condition Temperature: -10°C~+55°C
  Relative Humidity: ≤80% (non-condensing)
Dimensions (L x W x H) 135 x 90 x 15mm
Net Weight 90g

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
2.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле