Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Tempered glass za iPad 2/iPad 3/iPad 4
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za iPad Air/Air2
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za iPad Mini/Mini 2
продажба
рејтинг

Tempered glass za Samsung N5100 Galaxy Note 8"
продажба
рејтинг
100 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе


Tempered glass za Samsung P5200 10.1"
продажба
рејтинг

Tempered glass za Samsung T110 7"
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Samsung T210 7"
продажба
рејтинг
200 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Samsung T310 8"
продажба
рејтинг

Tempered glass za Samsung T720 Tab S5e 10.5"
продажба
рејтинг
350 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za Huawei Media Pad T5 10"
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Tempered glass za iPad 10.2 (2019)
продажба
рејтинг
300 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе