Поради престојниот празник Петок 23.10 е НЕРАБОТЕН ДЕН
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија
Клучни зборови: Цена: ден.    
ден.
Futrola Tablet Teracell Uni 7" black
продажба
рејтинг

Futrola Tablet Teracell Uni 10" black
продажба
рејтинг

Futrola Tablet Teracell Uni 10" purple
продажба
рејтинг

Futrola Tablet Teracell Uni 10" pink
продажба
рејтинг

Futrola Tablet Universal 8" black
продажба
рејтинг
400 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Tablet Universal 7" black
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Tablet Universal 10" white
продажба
рејтинг

Futrola Tablet Universal 10" black
продажба
рејтинг

Futrola Tablet Universal Clip 7" black
продажба
рејтинг

Futrola Tablet Universal Clip 7" white
продажба
рејтинг

Futrola Tablet Universal Roto 7" black
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Futrola Tablet Universal Roto 7" white
продажба
рејтинг
500 ден. /парче
количина:
Во Корпа Види повеќе

Види повеќе