СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Syringe needle (igla za lepak i pasta za lemenje vo spric)

Цена
80 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
80 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Termalna pasta HY510 1g
50 ден.
Pasta za lemenje Kingbo RMA-218 100g
500 ден.
Konektor za Polnenje Samsung i8190/S7562
500 ден.
Konektor za polnenje Samsung i9300 /T530 Tablet
500 ден.
Ekran iPhone 5S \ SE komplet black
900 ден.
Ekran za laptop 15.6" LTN156AT01/LP156WH1
2.900 ден.
Ekran iPhone 8 komplet CRN
1.400 ден.
Ekran iPhone 7 PLUS komplet BEL
1.400 ден.
Ekran Samsung J320F/J3 2016 komplet Black full org
3.200 ден.