Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 

(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Staklo Samsung Note 10 Plus/ N975 so OCA

Цена
10.000 ден. /парче
Опис
Нема опис
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
10.000 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Ekran Huawei P8 komplet black
1.600 ден.
Staklo Samsung Note 10 Plus/ N975 so OCA
10.000 ден.
Staklo Samsung Note 10/ N970 so OCA
9.000 ден.
Ekran iPhone 6 komplet CRN
1.200 ден.
Ekran Samsung A105F/ A10/ M10 komplet Black Repariran
2.700 ден.
Drzac za Sim iPhone 6 4.7" Silver
120 ден.
Ekran Samsung J530F/J5 2017 komplet Black full org
4.000 ден.