Поради престојниот празник Мегамобил нема да работи во петок 23.10.
Пратките по курирска служба кои ќе бидат превземени во четврток 22.10, прв ден за достава ќе им биде во понеделник 26.10.

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki - Zvucnik Bluetooth 2 vo 1 SODO MH3 Black

Цена
1.800 ден. /парче
Опис

1. Bluetooth V4.2
2. Speaker and Headphone 2 in 1
3. Support Hands-free phone calls
4. Support FM Radio, TF Card ,NFC
5. Supports audio line-in for non-Bluetooth
6. Supports Long press - dial back the last call. caller ID reader when incoming call
7. Speaker: 3W x 2
8. Battery: 350mA
9. Battery type: Lithium-polymer rechargeable battery
10. Headphone mode music playback time: up to 8 hrs,speaker mode: up to 3.5 hrs
11. Bluetooth profiles: HFP/HSP.A2DP/AVRCP
12. Charging time: around 2 hours
13. Product dimension: 190 x 187 x 86mm
14. Weight: 0.22kg

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
1.800 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki - Zvucnik Bluetooth 2 vo 1 SODO MH5 Rose
2.400 ден.
Slusalki - Zvucnik Bluetooth 2 vo 1 SODO MH1 Silver
1.800 ден.
Slusalki - Zvucnik Bluetooth 2 vo 1 SODO MH3 Gold
1.800 ден.
Slusalki Bluetooth SODO SD1008 black
1.200 ден.
Slusalki - Zvucnik Bluetooth 2 vo 1 SODO MH1 Rose
1.800 ден.
Slusalki - Zvucnik Bluetooth 2 vo 1 SODO MH5 Red
2.400 ден.
Slusalki - Zvucnik Bluetooth 2 vo 1 SODO MH5 Black
2.400 ден.
Slusalki Bluetooth SODO SD1008 grey
1.200 ден.
Slusalki Bluetooth SODO SD1008 silver
1.200 ден.