СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter SY-T430MV

Цена
250 ден. /парче
Опис

Model Number:SY-T430MV
Style:Headband
Communication:Wired
Connectors:3.5mm
Use:Computer
Function:Noise Cancelling

Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Baterija Samsung S5830 HQ /S5660/S5670/S6102/S6500/S7500/S6310/S6810
400 ден.
Slusalki za kompjuter OV-F5MV black
300 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L8025MV purple
300 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L750MV
350 ден.
Touchscreen Nokia 625 Lumia black
850 ден.
Konektor BNC L
25 ден.
Nano + Micro SIM adapter (3 in 1 Plastic)
100 ден.
Penkalce za kapacitiven touch 46 black
250 ден.
Futrola Flip Top Ultra Samsung i9300 black
300 ден.