СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L900MV

Цена
150 ден. /парче
Опис
Speaker Diameter: Φ40mm
Mic Dimension: Φ6 x 5mm/58 ± 2dB
Impedance: 32Ω
Sensitivity: 102dB ± 3Db (1kHz)
Frequency Response: 20Hz-20,000Hz
Maximum Input Power: 100mW
Wire Length: 1.2m
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
150 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Kabel za napojuvanje PC 5A
100 ден.
Kabel USB M/F 5m
160 ден.
Kabel PATA/SATA Napojuvacki
50 ден.
Kabel za napojuvanje 3 pin 5A
100 ден.
Canta za laptop Tera 10-09 12" black
250 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 1m
50 ден.
Zica servisna za vodovi 0.09mm
120 ден.
Kabel mrezen UTP/Cat5e 3m
100 ден.
Drzac za vo kola za iPhone 4/4s
200 ден.