Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава 
(за нарачки над 1000ден, во спротивно се наплаќа 100ден. достава) во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Во Скопје достава во два термина:
- Со почеток во 11 часот (нарачки до 10:30 часот)
- Со почеток во 15 часот (нарачки до 14:30 часот)


Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L707MV so mikrofon black

Цена
300 ден. /парче
Опис
Speaker diameter
 
15mm
Impedance
Impedance:
Sensitivity
108dB S.P.L at kHz
Frequency response
20Hz-20,000Hz
Cord length
1.8-2.2m
Plugs type
3.5mm stereo
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Data Kabel Teracell Apple iPhone 5/6 Military 2.1A 1.2m
400 ден.
Polnac 220V Teracell 2USB 2.1A
300 ден.
Tempered glass za Samsung S7/G930
100 ден.
Kabel za napojuvanje 3 pin 10A
150 ден.
USB Flash Stick 8GB Terabyte
400 ден.
Tempered glass za Lenovo A2020 Vibe C
100 ден.
Futrola Tablet Tera 8" so tastatura black Micro USB
700 ден.
Slusalki Ovleng-MK800 (3.5" so mikrofon) black
250 ден.
Polnac 220V Univerzalen na USB 1A
200 ден.