Пратките по КУРИРСКА СЛУЖБА од петок (29.05) ќе пристигнат во понеделник (01.06)
Додека пратките од сабота (30.05) ќе пристигнат во вторник (02.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L707MV so mikrofon black

Цена
300 ден. /парче
Опис
Speaker diameter
 
15mm
Impedance
Impedance:
Sensitivity
108dB S.P.L at kHz
Frequency response
20Hz-20,000Hz
Cord length
1.8-2.2m
Plugs type
3.5mm stereo
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
300 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Teracell Skin Samsung S7 edge transparent
250 ден.
Futrola Mercury Canvas Huawei P9 lite dark blue
400 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L701MV so mikrofon black
250 ден.
Tempered glass za iPhone 8/ iPhone 7 5D black
400 ден.
Tempered glass za Lenovo A2020 Vibe C
100 ден.
Tempered glass za Huawei P10 lite
100 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L706MV so mikrofon black
250 ден.
Futrola Pudding Huawei Y6 purple
200 ден.
Polnac za laptop za DELL 19.5V 4.62A 90W (7.4mm*5mm)
1.100 ден.