Поради престојниот празник пратките по курирска служба од четврток (04.06) ќе пристигнат во понеделник (08.06)

Со цел превенција и заштита на вработените и на клиентите, 
Ве замолуваме за вашите нарачки да ја користите нашата бесплатна достава во Скопје и курирската служба за останатите градови.

Со цел навремена достава во деновите САБОТА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ќе се врши САМО во еден термин од 11:00 часот

СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L706MV so mikrofon black

Цена
250 ден. /парче
Опис
  • Speaker diameter: 10mm
  • Impedance: 16 ohms
  • Sensitivity: 108dB
  • Frequency response: 20Hz-22,000Hz
  • Cord length: 1.8-2.2m
  • Plugs type: 3.5mm stereo
  • Volume control:Yes
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Futrola Mercury Canvas Huawei P9 lite dark blue
400 ден.
Polnac 12V/24V iPhone LDNIO DL-C22 dual USB 2.1A White
350 ден.
Futrola Bumper iPhone 6 4.7" Pink
350 ден.
Tempered glass za Lenovo A2020 Vibe C
100 ден.
Zadno kapace Samsung A3 2016/A310 gold
420 ден.
Tempered glass za Huawei Y5 II
100 ден.
Futrola Pudding Huawei Y6 purple
200 ден.
Polnac Wireless Samsung S7/G930 white FAST CHARGE
800 ден.
Futrola Mercury Huawei P8 lite white
150 ден.