СуперПонуди Најпродавано Најново
КАТЕГОРИИ
Авто галантерија
Видео надзор и аларми
Компјутерска галантерија
Мобилна галантерија и телефони
Разно
Таблети и галантерија

Артикли на промоција

Slusalki za kompjuter OV-L705MV so mikrofon black

Цена
250 ден. /парче
Опис
Speaker diameter
  10 mm / 0.03 ft
Impedance 16 ohms
Sensitivity 108dB, S.P.L. at 1kHz
Frequency response 20Hz-20,000Hz
Maximum input power 50mW
Cord length 1.8-2.5 m / 5.9-8.2 ft
Plugs type 3.5mm stereo
Испорака
0 ден.
за нарачка над 2.000 ден. испораката е бесплатна
Продажба
Рејтинг
Количина
парче
Вкупна цена
250 ден.

Тие што го купиле овој артикл исто така купиле

Slusalki za kompjuter SY-T430MV
250 ден.
Slusalki Teracell 3.5mm SA-10 black
250 ден.
Slusalki - Zvucnik Bluetooth 2 vo 1 SODO MH5 Grey
2.400 ден.
Data Kabel HOCO X1 iPhone 2m
300 ден.
Tempered glass za iPhone 7 4.7" 5D black
400 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L900MV
150 ден.
Data Kabel KONFULON S31 Micro white
250 ден.
Slusalki - Zvucnik Bluetooth 2 vo 1 SODO MH5 Red
2.400 ден.
Slusalki za kompjuter OV-L182MV so mikrofon black
250 ден.